Postavke kolačića

Ova web stranica koristi kolačiće. Kolačić je mala tekstualna datoteka u izvornom kodu web stranice koja web stranici omogućuje slanje informacija na korisnikov uređaj za pregledavanje ili preglednik te pristup podacima koje kolačić pohranjuje na korisnikovom uređaju za pregledavanje. Više informacija o tome kako kolačići funkcioniraju i kako ih koristimo, kao i informacije o promjeni jednom zadanih postavki kolačića možete pronaći ovdje.

Marketinški Kolačići su kolačići za ciljano oglašavanje koji pohranjuju informacije o ponašanju korisnika praćenjem navika i povijesti pregledavanja, što omogućuje prikaz ciljanih oglasa trećih strana. Web stranica ina.hr ne koristi kolačiće ove vrste.

Ne koristimo kolačiće ove vrste.

Uvijek omogućeno

Obavezni kolačići su kolačići nužno potrebni za pravilno funkcioniranje web stranice koji olakšavaju korištenje stranice. Bez upotrebe ovih kolačića, dijelovi web stranice neće ispravno funkcionirati, stoga nije moguće onemogućiti ove kolačiće.

Statistički kolačići su kolačići koji omogućuju praćenje broja posjeta i prometa kako bismo izmjerili i poboljšali izvedbu web stranice. Prema zadanim postavkama, ovi su kolačići uvijek onemogućeni kada se web stranica otvori te se aktiviraju samo uz pristanak korisnika. Pristanak korisnika se može povući u bilo kojem trenutku.

INA se predstavila na 20. Svjetskom naftnom kongresu u Dohi

U Dohi (Katar) je od 04. do 08. prosinca održan 20. Svjetski naftni kongres (WPC – World Petroleum Congress), na temu „Energetska rješenja za svih – promicanje suradnje, inovacija i ulaganja“. INA – Industrija nafte, d.d. se predstavila na tom najvećem i najuglednijem skupu naftnih stručnjaka te pratećoj izložbi (World Petroleum Exhibition), koji okuplja najveće i najuglednije svjetske naftne kompanije, institucije i organizacije.

Kongres se sastojao od plenarnih sjednica, predavanja, okruglih stolova i diskusija, grupiranih u pet tematskih cjelina: Prirodni plin – energija koja čini razliku; Nove granice i tehnologije u istraživanju i proizvodnji; Od bušotine do potrošača – inovacije u preradi, transportu, tehnologijama goriva i petrokemiji; Dopunski izvori energije te Posvećenost održivosti: okoliš, društvo, gospodarstvo, obrazovanje i upravljanje. Posebnu grupu su činila ministarska predstavljanja, gdje su na visokoj razini predstavljani razvojni planovi pripadajućih zemalja.

Izložba, koja je okupila preko 500 izlagača iz čitavog svijeta, bila je podijeljena u dva dijela: Global Business Opportunities Center, izložbu predstavnika nacionalnih odbora koji čine Svjetsko vijeće za naftu te World Petroleum Exhibition, izložbenu sekciju za kompanije i njihove dobavljače usluga.

Svjetski naftni kongres, od svog utemeljenja 1933., održava se svake treće godine i ovo je prvi put da je održan na Srednjem Istoku. Ovogodišnji Kongres okupio je više od 5500 sudionika, te kroz program obuhvatio sve aspekte naftne industrije – od tehnoloških inovacija u istraživanju i proizvodnji nafte i plina i rafinerijskoj preradi, preko uloge prirodnog plina, obnovljivih i alternativnih izvora energije do socijalnih i ekonomski aspekata i pitanja utjecaja na okoliš.

Priloženi dokument