Postavke kolačića

Ova web stranica koristi kolačiće. Kolačić je mala tekstualna datoteka u izvornom kodu web stranice koja web stranici omogućuje slanje informacija na korisnikov uređaj za pregledavanje ili preglednik te pristup podacima koje kolačić pohranjuje na korisnikovom uređaju za pregledavanje. Više informacija o tome kako kolačići funkcioniraju i kako ih koristimo, kao i informacije o promjeni jednom zadanih postavki kolačića možete pronaći ovdje.

Marketinški Kolačići su kolačići za ciljano oglašavanje koji pohranjuju informacije o ponašanju korisnika praćenjem navika i povijesti pregledavanja, što omogućuje prikaz ciljanih oglasa trećih strana. Web stranica ina.hr ne koristi kolačiće ove vrste.

Ne koristimo kolačiće ove vrste.

Uvijek omogućeno

Obavezni kolačići su kolačići nužno potrebni za pravilno funkcioniranje web stranice koji olakšavaju korištenje stranice. Bez upotrebe ovih kolačića, dijelovi web stranice neće ispravno funkcionirati, stoga nije moguće onemogućiti ove kolačiće.

Statistički kolačići su kolačići koji omogućuju praćenje broja posjeta i prometa kako bismo izmjerili i poboljšali izvedbu web stranice. Prema zadanim postavkama, ovi su kolačići uvijek onemogućeni kada se web stranica otvori te se aktiviraju samo uz pristanak korisnika. Pristanak korisnika se može povući u bilo kojem trenutku.

Inin menadžment posjetio Sisak

SISAK, 7. rujna – Zoltan Áldott, predsjednik Uprave Ine, Ivan Krešić, Davor Mayer i Niko Dalić, članovi Uprave Ine, te Peter Chmurčiak, izvršni direktor Ine za rafinerije i marketing posjetili su jučer Rafineriju nafte Sisak.

Posjet je organiziran kako bi se detaljnije informirali o sanacijskim radovima koji su u tijeku te obišli lokacije koje se saniraju, a bile su oštećene u požaru koji se 20. lipnja dogodio u Rafineriji nafte Sisak.

Damir Butković, direktor RNS istaknuo je da se kraj radova na sanaciji očekuje u zadnjem tromjesečju 2011.,  te da se isti odvijaju sukladno planovima. Predsjednik i članovi istaknuli su važnost normalizacije rada rafinerije čim prije.

„Drago nam je da se radovi odvijaju sukladno planovima i da početak rada RNS možemo očekivati u zadnjem tromjesečju 2011. U tom smislu, RNS ima punu podršku Uprave kompanije“-istaknuo je Áldott.Priloženi dokument